
Отговори на 15-те въпроса и ще разбереш отговора на този въпрос. Ще ти отнеме само 4 минутки!

Когато шофирате по магистрала, кое платно използвате най-често?
Correct!
Wrong!
-
Удряте ли бордюра?
Correct!
Wrong!
-
Шофирали ли сте без книжка?
Correct!
Wrong!
-
Как се нарича тази част от автомобила?
Correct!
Wrong!
-
Друг водач на МПС е ядосан поради вашите действия на пътното платно и ви сигнализира да отбиете. Как ще постъпите?
Correct!
Wrong!
-
Ако трябва да изберете нов автомобил, на какво ще наблегнете?
Correct!
Wrong!
-
Поставяте ли всеки път предпазния колан?
Correct!
Wrong!
-
Как се нарича тази част от автомобила?
Correct!
Wrong!
-
Какво означава TDI?
Correct!
Wrong!
-
Как бихте постъпили в тази ситуация?
Correct!
Wrong!
-
Каква е максималната скорост по магистралите в България?
Correct!
Wrong!
-
Водачът пред вас се движи много бавно. Какво ще направите?
Correct!
Wrong!
-
Колко често използвате мобилния си телефон докато шофирате?
Correct!
Wrong!
-
Виждате шофьор, който прави редица нарушения, за да премине по-бързо.Какво ще направите?
Correct!
Wrong!
-
Вие се движите в лявата лента и зад вас се приближава автомобил с по-висока скорост и ви присветва. Какво ще направите?
Correct!
Wrong!
-
Какъв тип шофьор си?
Аз съм %%personality%%
Попълнихте ли всички въпроси? Зареждаме резултатите… Моля бъдете търпеливи, отнема 15-30 секунди.

komentar
Namamotgovor
ssssssssssssss
dddd
Karai te razumno!
Карай те разумно!
Огън
Изображението което сте поставили НЕ е спирачна помпа, а спирачен цилиндър.
Той точно така си пише цилиндър а не помпа. Грешката е в теб. Мисля, че не си бил в трезвено състояние.
Hhhhhhhhhhhaaaaahaaa
XD
🙂
Очаквам резултата.Тестаси го бива
Hubav test
много добре
Gsd
alabala
..
12
danooo!!!
Добри въпроси бяха
Ok
Da
Супер е
Забавно
!
mafiq
Dobra li sam
Много …. но незная в коя област 😀
Dobre
Interesno
….
Къде ми е резултата
Dddd
Забавно!
Super test
дообре
Dobar test be6e interesno
lqlqlqlq
haresa mi testa
якооо
якооо0000000
Ne si polu4avam otgovora ko staa
За много години!
xsfa
Хахаха ау
Аз съм номер едно на пътя 🙂
Супер тест! Продължавайте все така! 🙂
ss
Karam razumno,professionalist! 🙂
!!!
Който бърза много, бавно стига!
jaaa
Haydee i azsz
и
Е нз номер едно на пътя 😉
Този с колелото, няма да го пропусна. Знам, че няма знаци по пътя който се движим и двамата и по правилник той е с предимство, но няма как да знам дали след като е колоездач е наясно с ЗДП. В тази ситуация ще намаля достатъчно, ще видя решението му и ще премина.
Кръкът ми тежи, обичам да давам повече газ, обичам високата скорост.
Still waiting for my results
LOL az si davam gaz do dupka ta kakvoto shte da stava 😀
бива си го теста
Я да видим…?
Karam
otgovor
Аз съм номер едно на пътя
Не искаме много да ти вдигаме самочувствието, но наистина си номер едно на пътя. Съобразяваш се с обстановката на пътя и обръщаш внимание на безопасността, която е най-важна. Продължавай в същия дух. 😀 😀 😀
OK
НЯМА ГРЕШКА ТОЯ ТЕСТ ?
Аз съм авантюристът на пътя
Ех, колко много обичаш високите скорости, яките коли и имаш състезателен характер при шофиране. Обичаш да нарушаваш понякога правилата, но разбира се за това си имаш оправдание (бързаш или някой се движи като костенурка пред теб). Да, разбираме, че динамична личност като теб иска всичко бързо да се случва, но обърни внимание малко повече на безопасността на пътя и съчетай удоволствието от шофирането с повече внимание и търпение.
Super